ANTE ČAČIĆ DOBIO EKSPRESNI OTKAZ!? NEUGODNA VIJEST STIGLA NEKOLIKO MINUTA NAKON PORAZA U VELIKOM FINALU

Klub još uvijek nije službeno potvrdio raskid ugovora s bivšim hrvatskim izbornikom

Egipatski Pyramids i hrvatski trener Ante Čačić poraženi su u finalu afričkog Kupa konfederacija od marokanskog Berkanea, a bivši hrvatski izbornik dobio je otkaz nekoliko minuta nakon završene utakmice, pišu tamošnji mediji.

Igralo se u Rabatu, a završilo je 1:0 za Berkane, koji je prvi put osvojio ovo natjecanje. Pogodak za trofej postigao je Issoufou Dayo u 15. minuti.

Čačić je u Pyramids stigao u prosincu prošle godine, a to mu je bio prvi posao nakon odlaska s klupe hrvatske reprezentacije nakon što je u jesen 2017. dobio otkaz na klupi Vatrenih.

Pyramids je prvenstvo završio kao treći, iza tamošnjih velikana, Al Ahlyja i Zamaleka, te ostao bez afričke Lige prvaka iduće sezone. Otkaz je došao kao logična posljedica u klubu koji je osnovan prije 12 godina, a samo u zadnje dvije godine promijenio je čak – sedam trenera.

Čačić je egipatski klub vodio u 33 utakmice, te upisao 21 pobjedu, tri remija i devet poraza.

izvor:jutarnji.hr